اسکرو

در
دسته بندی ها: قالب, نشانه گذاری

سوابق مفیدی

شرکت هوا صنعت مفیدی بیش از نیم قرن سابقه، با نام کارخانه کمپرسور سازی ایران یا هوا صنعت مفیدی مشغول به فعالیت می باشد .

با دریافت مجوز رسمی وزارت صنایع در زمینی با مساحت 8000 متر مربع و زیر بنای 4000 متر مربع تاسیس و راه اندازی شده است .

  • دقت در تولید

این مجموعه تولیدی با سابقه درخشانی که در بازار دارد کمپرسور های خود را با استفاده از متخصصین زبده با کیفیت و دقت بالا تولید کرده است.

همین امر موجب می شود تا ما را قادر به رقابت با انواع کمپرسورهای داخلی و خارجی نموده است

  • فن آوری

ایران مفیدی از ابتدای تاسیس تاکنون با استفاده از کادر فنی و مهندسی مجرب و با دسترسی به کیفیت و کارایی برتر و همچنین با بهره گیری از علوم جدیدمحصولات خود را مطابق با معیار های جهانی تولید و عرضه می نماید .

  • ضمانت محصول

با اطمینان از کیفیت و فن آوری در تولیدات این کارخانه کلیه محصولات خود را به مدت شش ماه گارانتی و پنج سال تامین قطعات یدکی تضمین می نماید.

  • پشتیبانی و مشاوره

به منظور رفاه بیشتر مشتریان، واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش این کارخانه در صورت بروز هر گونه اشکال کمپرسور در هر منطقه از کشور، در اسراع وقت نسبت به رفع اشکال دستگاه اقدام می نمایید.

  • تنوع در محصول

با توجه به تنوعی که در زمینه تولید کمپرسور در این کارخانه موجود است خریدار قادر به انتخاب دقیق محصول مورد نیاز خود بوده و می تواند با خیالی آسوده از خدمات پس از فروش استفاده نماید

  • دریافت سفارش

این واحد با داشتن انواع ماشین آلات CNC  و سایر تجهیزات لازم قادر به پذیرش سفارش هر نوع کمپرسور جهت مصارف خاص در صنایع می باشد.

چنانچه هریک از مشتریان نیاز مند کمپرسور انحصاری باشند از طریق تماس می توانند سفارش خود را ثبت کنند

کمپرسور سازی ایران

عنوان اولین تولید کننده کمپرسور های هوای فشرده در ایران را از آن خود نموده . نظر به اینکه امروزه محصولات پنوماتیک ( کمپرسورباد) یک انرژی مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی است

این شرکت در جهت ارتقا کیفیت و به روز بودن محصولات و خدمات سریع، تمام تلاش خود را می کند